• Свеж
Машка Фунтазма Херој Колено Висока Подигање

Машка Фунтазма Херој Колено Висока Подигање

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Барате пар чизми што го изнесуваат херојот од вас? Дали научивте дека штотуку стекнавте некои супер моќи и сакате да ги најдете тие совршени обувки за да одите со вашата новооткриена наметка? Тогаш не можете да погрешите со овие чизми! Собереш еден Пар На Нашите Мажи Суперхерој Црни Чизми денес, и се подготвени да се борат против злото и неправдата!Со едноинчна пета и цврста, машка градба, овие чизми ќе ве натераат да го завршите тој костим правилно! Кога сте подготвени да ја преземете темнината што се вовлекува во нашите градови, овој вид обувки ќе ве имаат во удобен изглед за да можете да ги погодите вашите забави За Ноќта на Вештерките со стил! Земете еден Пар Од Нашите Мажи Суперхерој Црни Чизми денес! Достапно Во Големини : Мал, Среден, Голем и XL. Ставка Вклучува : само Чизми. Материјал : Полиуретан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне