• Свеж
Фортнит Легендарна Фигура Оро С8

Фортнит Легендарна Фигура Оро С8

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Ниво нагоре Со Фортнит Легендарниот Серија Слика Пакет! Овие нови 6-инчни артикулирани акциони фигури имаат неверојатни детали и имаат премиум оптоварувања. Скалата од 6 инчи е совршена за Фортнит во реалниот живот, опремена со алатка за берба, оружје, заден дел и потрошен материјал. Рекреирајте ги вашите омилени емоции со експресивни, заменливи лица и премиум оптоварување. Официјален Лиценциран Производ. Наскоро паѓаат повеќе тимови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне