• Свеж
Бејбифанатик Официјално Лиценциран Унизе Бебе Цуцла Клип Нфл Лос Анџелес Рамс

Бејбифанатик Официјално Лиценциран Унизе Бебе Цуцла Клип Нфл Лос Анџелес Рамс

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Тоа е цуцла клип време, фанови! Бебе Фанатик го покрива вашето малечко со овие официјално лиценцирани клипови за цуцла Од Лос Анџелес Рамс Од Нфл 35 пакети. Пластичниот клип со висок зафат ќе ја држи цуцлата на вашето дете безбедно прицврстена, додека логото и боите на тимот од двете страни на клипот ќе им дадат до знаење на сите за кого навиваат. Приложената низа е доволно долга за да се справи со која било големина на цуцла, така што нема потреба да се грижите дали ќе ја изгубите. Оди Тим! ЧУВАЈТЕ ЈА ЦУЦЛАТА НА ВАШЕТО ДЕТЕ УРЕДНА И ДОСТАПНА-нема повеќе губење цуцли или нивно паѓање на валкана земја. Овие клипови се закачуваат за облека, седишта за автомобили, колички и многу повеќе, така што секогаш знаете каде се. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНО-Вашето дете може да го поддржи својот омилен тим уште од самиот почеток! Унисекс клиповите за цуцла на бебето фанатик се Официјален Лиценциран Производ На Нфл Лос Анџелес Рамс. 3-ПАКУВАЊЕ-Земете резервна или чувајте по една во секоја торба за пелени. Клипот е дизајниран да се справи со цуцла со која било големина, така што нема потреба да се грижите дали ќе ја изгубите. ПРЕТСТАВНИК ВАШИОТ ТИМ-Претставник На Лос Анџелес Овни со гордост! Логото и боите на тимот ќе им покажат на сите на која страна сте, а реверзибилните бои не можат да пропуштат. Ремек-дела стои зад нашите производи и гарантира вашето задоволство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне