• Свеж
Алфреско Камила Крем 5 '3 Тркалезна Куќа Внатрешна Надворешна Тркалезна Површина Килим

Алфреско Камила Крем 5 '3 Тркалезна Куќа Внатрешна Надворешна Тркалезна Површина Килим

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Обликувајќи чувство на топлина што ќе зрачи со удобни вибрации низ вашиот простор, Колекцијата Алфреско нуди рустикален инспириран шарм ќе го трансформира вашиот декор простор и ќе им завидува на вашите гости! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Олефин Во Египет, и нема Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Олефин. Машина Ткаени Во Египет. Нема Куп. Висина На Купот : 0,1". Внатрешен/Надворешен Безбеден. Модерен и еклектичен, овој килим во Стилот На Викендица додава елегантен изглед на вашиот простор. Браун, Беж. Нијанси На Кафеава, Беж. 5 ' Тркалезна Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. нула. Совршен за секој надворешен амбиент : покрај базен, покриен двор, двор или палуба. Оваа колекција на килими на отворено е создадена имајќи ги предвид елементите на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционалниот куп Без Куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под комплет за двор. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне