• Свеж
Лого на Далас starsвезди

Лого на Далас starsвезди

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Одликувајќи се со 3Д графики со висока резолуција на логото на вашиот омилен тим, Decидот на wallидот на логото на тимот на НХЛ е направен од тежок, винил материјал отпорен на солза и избледени. Тоа е отстранлив и еднократно, така што можете да го репозиционирате без да ги оштетите вашите wallsидови. Лого на Далас starsвезди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне