• Свеж
Chaps Men's & Big Men Interlock четврт патент џемпер од памук на вратот

Chaps Men's & Big Men Interlock четврт патент џемпер од памук на вратот

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Чапс, меѓусебно, меѓусебно, метеж, потсмев со вратот, плетено џемпер е разноврсен пуловер што може да се носи сам или да се постави преку стилска кошула или маица со копче за копче. Совршено за деновите на и надвор од должноста! Мешавина од памук. Удобно носење. Традиционални поглавја сртот на левото градите. Големини S - 4x B. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне