• Свеж
Ступел Индустрии Пустински Карпи Патување Патување Комбе Транспорт Фотографија Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Индустрии Пустински Карпи Патување Патување Комбе Транспорт Фотографија Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 30 х 1.5 х 24 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 14 x 1,5 x 11 Големи : 20 x 1,5 x 16 Преголеми : 30 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Патување, Превоз, Комбе, Возило, Караван, Карпи, Пустина. Дизајн На Криста Бродвеј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне