• Свеж
Рафаел Казан Верверица Перо Четка Четка, Големина 01

Рафаел Казан Верверица Перо Четка Четка, Големина 01

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Рафаел Казан верверица француска четка за џогер, рачно изработена како што е од 18 век. Повеќенаменска четка, таа е способна за неверојатно големи и беспрекорни перења, со деликатна точка за уникатни потези на четки и работа на линија. Вистински рачно врзан пердув ферул. Мека, но издржлива. Одржува добра точка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне