• Свеж
Мираж 618-20-Рд Три Ред Јасно Кристално Куче Јака

Мираж 618-20-Рд Три Ред Јасно Кристално Куче Јака

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Ова Е Три Ред Јасно Кристално Куче Јака Големина Големина 20 Црвена. Ново!/Премиум 3 Ред Пет Јаки/Три Ред Јасно Кристално Куче Јака@Вратот/Премиум 3 Ред Пет Јаки/Три Ред Јасно Кристално Куче Јака направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа големина на јасна кристална јака за кучиња од три реда е одлична / премиум јаки за миленичиња од 3 редови/три ред чиста кристална јака за кучиња@врат/премиум јаки за миленичиња од 3 редови/три ред чиста кристална јака за кучиња од нашата колекција додатоци за миленичиња и облека по намалена цена под 30 долари што не можете да ја пропуштите. Три Ред Јасно Кристално Куче Јака Големина Големина 20 Црвена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне