• Свеж
Најди Го Тргување Ивон Креации Прослави Умре-Балони

Најди Го Тргување Ивон Креации Прослави Умре-Балони

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Ивон Креации-Најдете Го Трговски Прослави Умре : Балони. Убави и иновативни матрици за сечење кои ќе ви помогнат да креирате прекрасни картички, страници со белешки и други рачно изработени проекти! Може да се користи со повеќето машини за сечење умре. Овој пакет од 5-1/2х4 инчи содржи една метална матрица. Увезени. Најди Го Тргување Ивон Креации Прослави Умре-Балони.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне