• Свеж
Синиот Бивол Има Вкус На Пилешко, Мисирка И Пилешко, И Океанска Риба и Паштета Од Туна Влажно Пакување За Храна За Возрасни Мачки, 5. оз. Лименки

Синиот Бивол Има Вкус На Пилешко, Мисирка И Пилешко, И Океанска Риба и Паштета Од Туна Влажно Пакување За Храна За Возрасни

DEN 185.28

Од стока
Во продавницата

Овој син бивол вкусен пакет со сорта на конзервирана храна и дава на вашата возрасна мачка вкусно трио свилено-мазни паштети почнувајќи од висококвалитетно пилешко, мисирка или бела риба како прва состојка, плус кафеав ориз и сладок компир. Направена од најдобрите природни состојки плус витамини, минерали и други хранливи материи, нашата конзервирана храна за мачки има одличен вкус што мачките го сакаат со здравите состојки што претпочитате да ги храните. Еден вкус на нашата влажна храна за мачки што ја наводнува устата е се што е потребно за вашата мачка да се врати за повеќе! ВКУСНО ПИЛЕШКО, МИСИРКА ИЛИ БЕЛА РИБА ПРВО : првата состојка во овој син бивол вкусен пакет за храна за возрасни мачки е пилешко, мисирка или бела риба богата со протеини за поддршка на здраво одржување на мускулите . СОЛЕНИ ПАШТЕТИ : Вкусната влажна храна за мачки со мазни, свилени текстури е толку вкусна дури и префинетите мачки ќе се вратат за повеќе. Еден вкус е се што е потребно!. ВЛАЖНА ХРАНА ЗА МАЧКИ : сината конзервирана храна за мачки има висока содржина на влага, што може да им помогне на мачките да ја добијат својата дневна хидратација. ПРИРОДНА КОНЗЕРВИРАНА ХРАНА : Засилена со витамини, минерали и други хранливи материи, Вкусот нема оброци од пилешко (или живина), БЕЗ пченка, соја или пченица (вообичаено средство за задебелување што го користат многу други брендови) и без вештачки вкусови или конзерванси. Содржи едно (1) Разновидно Пакување СИНИ Вкусови Природна Паштета Влажна Храна За Мачки, Пилешко, Мисирка И Пилешко и Океански Риби И Туна Внесете лименки од 5,5 мл (12 брои-4 од секој вкус).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне