• Свеж
Бејби Ајнштајн Мјузикл ми ' Н Ролна 4-Во-Притисни Вокер, Центар За Активност, Детска Маса И Подна Играчка Со Месеци+ Унисекс

Бејби Ајнштајн Мјузикл ми ' Н Ролна 4-Во-Притисни Вокер, Центар За Активност, Детска Маса И Подна Играчка Со Месеци+ Унисекс

DEN 271.20

Од стока
Во продавницата

Унисекс Музичкиот Микс N Ролна 4-во-1 Активност Вокер Од Бебето Ајнштајн е ремикс за играње кој поттикнува самоизразување. Овој центар за активност на новороденчиња расте со вашето бебе од седнете да застанете да танцувате и да откриете! Секој од 4-те режими на центарот за музичка активност ќе го плени вашето бебе за нивната моментална фаза од животот. Кога се користи како подна играчка, отстранливиот панел е вашиот акт за отворање музичари. Режимот на вокер му овозможува на бебето да вежба стоење и шетање со дизајнот на шетачот за притискање на бебето. Вашето малечко може да турка заедно со музика и светла за мобилна изведба! Создадете ДИЏЕЈСКА станица на Креативната Маса за да експериментирате со темпото и звукот за да создадете уникатни отчукувања на бебето. Оваа мултифункционална играчка дури се удвојува како маса за мали деца или маса за активности за сите активности што може да ги сонува вашиот мал креативец. Идеален за возраст од 6 36 месеци, Музичката Мешавина N Ролна прави одличен прв роденденски подарок, божиќен подарок, подарок за ханука и повеќе за подарокот расте со мене што продолжува да дава. Музичко истражување низ вековите; расте со бебе од бебе до дете со 4 начини на употреба кои се привлечни за различни возрасти и фази; брави во место за шетач и режими на маса. 4 Начини На Игра : Станица За Подни Играчки за помлади седечки бебиња; Турнете Зад Вокер Што се движи со темпото на вашето бебе, Музичка Маса за вежбање со темпо и звук; И Креативна Маса за што и да сонува вашето дете. Откријте музика, бои и животни со 100+ мелодии и фрази; вклучува контрола на јачината на звукот на родителите за да се задржи откривањето на совршениот децибел; воведете 4 јазици : англиски, шпански, француски и германски. Поттикнува бруто моторни вештини нуди креативни помага да се поттикне љубовта кон музиката која ќе трае цел живот. Склопувачки дизајн за практично складирање кога не се користи; собрани димензии 16,65" х 28,94" х 19,49"; вклучени 3 bat батерии; исчистете со влажна крпа и благ сапун; исушете го воздухот. Унисекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне