• Свеж
Замрзнување Пак Мраз Замена За Мраз За Повеќекратна Употреба, Сина

Замрзнување Пак Мраз Замена За Мраз За Повеќекратна Употреба, Сина

DEN 23.68

Од стока
Во продавницата

Чувајте ја храната и пијалоците ладни со Замрзнат Пак. Замрзнување Пак еднократно сини мраз пакети доаѓаат во различни големини. Овие се одлични за спакуван ручек или употреба во големи изолирани торби и ладилници. Пакетите мраз замрзнати пак содржат безбедна премиум формула која е без БПА и е направена од 100% полипропилен што може да се рециклира. Синиот Замрзнувач Пак е идеална големина за изолирани торби за ручек. Чува изолирани торби и комплети за ручек ладни со часови. Безбеден, нетоксичен. Еднократно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне