• Свеж
Големи Езера Трговија На Големо Комплет За Прва Помош Пакет

Големи Езера Трговија На Големо Комплет За Прва Помош Пакет

DEN 159.20

Од стока
Во продавницата

36 Парче, Комплет За Прва Помош За Семејна Нега/Тврда Пластична Кутија, Доаѓа Во Пригодна Големина И Помага Во Лекување На Различни Повреди, За Дома, Канцеларија, Авто Или На Отворено, Содржи 36 Парчиња, 8 Завои На Самото Место, 10 Помлади Проѕирни, 6 Мали Проѕирни, 4 Проѕирни Ленти, 2 Проѕирни Ленти, 1 Екстра Голема Лента, 2 Влошки За Алкохол И 1 Газа Подлога, 1 Лента За Ткаенина И 1 Футрола За Носење. Комплет За Прва Помош За Патување Со Коралит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне