• Свеж
Магнафлоу Пригушувач Маг СС 2.5 3. Д Ц

Магнафлоу Пригушувач Маг СС 2.5 3. Д Ц

DEN 575.84

Од стока
Во продавницата

Magna Flow Пригушувач Mag SS 22 X5 X11 2.5/3.50 D/C EO# D-193 - 137 Magna Flow Пригушувач Mag SS 22 X5 X11 2.5/3.50 D/C Дополнителни Функции заврши : Сатен. Влез Дијаметар : 3.500 во. Пригушувач Тип : Директно Преку. Излез Дијаметар : 2.500 во.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне