• Свеж
Замрзнување-Тит Премиум Пластична Фолија

Замрзнување-Тит Премиум Пластична Фолија

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Уморни од кеси за замрзнување кои секогаш изгледаат како да пуштаат воздух? Обидувајќи се да бидете попаметни за складирање и зачувување на храната за да ја намалите количината на потрошена храна за замрзнување поради страшното изгорување на замрзнувачот? Направете Пластична Фрижидер За Замрзнување завиткајте суштински дел од вашите потреби за складирање храна. Оваа генијална проѕирна пластична фолија е супертешка должност и создава воздушно затегната заптивка која работи многу подобро од оние гломазни пластични кеси за замрзнување. Оваа пластична фолија со висока фолија за Замрзнување се држи насекаде дури и во замрзнувачот. Користена од комерцијални шкафчиња за храна, оваа пластична обвивка за замрзнување ви овозможува да ја запечатите храната за да го задржите замрзнувачот да гори. Пластиката со замрзнувач е идеална за повеќекратна употреба обезбедува силна бариера за мирис и произведува заптивка отпорна на истекување за да спречи истурање. Оваа пластична фолија без Замрзнување без БПА е лесна за употреба, лесно се откинува од нејзината ролна преку остриот, назабен раб. Користете пластична фолија Со Замрзнување За да запечатите поединечни пилешки гради, хамбургери и многу повеќе. Идеален е и за лесно обезбедување на поединечни порции храна. Пластичната фолија За Замрзнување Не е само за храна. Оваа разноврсна пластична обвивка за замрзнување може да се користи за чување ролки за боја и четки за боја, безбедни тоалети за време на патувањето или конзерви за боја за запечатување. Како замрзнување-тит пластични замрзнувач фолија? Ќе ви се допаднат нашите други паметни решенија за складирање храна, вклучувајќи Врвна Пластична Фолија За Храна од производителите на Замрзнување. Замрзнување-Тит Замрзнувач Пластична Фолија, 15" широк x 250 ' долга ролна. Замрзнувач-мерач замрзнување-тит пластична фолија се држи во замрзнувачи. Произведува воздушно затегната заптивка отпорна на истекување за неколку секунди. Пластичната фолија со Замрзнување Е доверлива од комерцијалните шкафчиња за храна за да се спречи отпадот од храна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне