• Свеж
Стерлинг Сребрена Лирика Јас Сум Расположен За Љубовен Прстен

Стерлинг Сребрена Лирика Јас Сум Расположен За Љубовен Прстен

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Ова е уникатен прстен од Изрази Што Може да се Редат и во кој е прикажана вашата омилена песна лирика. Прстенот од 3,4 мм е изработен од сребро обложено со родиум. Прстенот ја содржи лириката "Расположен Сум За Љубов," со црни емајлирани букви. Ова прекрасно парче накит ќе биде вашиот омилен додаток во годините што доаѓаат. Достапно во големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,85 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Расположен Сум За Љубов Ринггендер Што Може Да Се Нареди : Женски метал : Стерлинг Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Ширина На Црна Лента : 3,4 Ммринг Големина : 5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Наредени Изрази Стерлинг Сребрена Лирика" Расположен Сум За Љубов " Прстен : црна емајлирана завршна обработка позлатена за да се спречи оцрнување изработена во Изрази на сребрени стационари достапна во повеќе големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне