• Свеж
Plantорџ машки рамни панталони отпорни на брчки

Plantорџ машки рамни панталони отпорни на брчки

DEN 367.68

Од стока
Во продавницата

Тешко е да се победи вредноста на овие одлични панталони за мажи од Georgeорџ. Елегантни линии, јамки на ременот и задните џебови со затворање на копчињата додаваат на придобивките. На сите им треба толку лесен, секојдневен пар разноврсни панталони за да додаде во нивната гардероба - радосен за секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : права нога низ колковите и бутовите; седи под половината. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Агли предни џебови. Карактеристики : рамен фронт; отпорен на брчки; јамки на појас. Машки панталони отпорни на брчки од Georgeорџ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне