• Свеж
Петалија Девојка Танга Деца Рамни Сандали-Злато, 13

Петалија Девојка Танга Деца Рамни Сандали-Злато, 13

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Петалија Девојка Танга Деца Рамни Сандали, стил На Бохемија т-Ремен, со прилагодлив ремен за глуждот и затворање на бравата. Овие сандали ќе ги направат вашите стапала слатки, убави и женствени, многу елегантни и лесни. . Свежо, Отворено и удобно вашето дете може само да се качи на овие удари и да биде подготвено за тој ден. Одговара на сите видови фустани прилики. Совршен за вечери свадби, и сите видови на фенси настани. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Отворен Прст : Овој дизајн ги одржува прстите свежи и удобни во текот на целиот ден. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне