• Свеж
Рани бледо сина 7'10 10 'Глобален килим на отворено во затворен простор

Рани бледо сина 7'10 10 'Глобален килим на отворено во затворен простор

DEN 749.28

Од стока
Во продавницата

Колекцијата Рани има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Бледо сина, тен, морнарица, сина, таупе, бела, сива. Нијанси на бледо сина, сијала сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, нијанси на бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, нијанси на бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, нијанси на бледо сина боја, бледо сина боја, бледо сина боја, сива боја. Тан, морнарица, сина, таупе, надвор од бела боја, сива боја. 8 'x 10' тепих во област на правоаголник. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Артсистичките ткајачи. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор, или палуба . Оваа колекција на килими на отворено е креирана со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! Година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне