• Свеж
BO зашиени алтернативни утешини близнаци XL, крем за мудрец

BO зашиени алтернативни утешини близнаци XL, крем за мудрец

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Супер кадифен и удобно, топло за цела година околу употреба. Крајниот најдобар избор, најудобниот утешен. Исто така се користи за ќебе, ватенка и фрлање. Свилен мек со целосна/кралица со големина на кралицата 3-парчиња Обезбедува средна топлина за целогодишна удобност Супер кадифен и удобно, топло за цела година околу употреба. Крајниот најдобар избор, најудобниот удобник на повеќе од основниот утешител поставен овој утешител е убава, свиленкаста мека и мазно создавајќи најмногу смирувачко и релаксирачко искуство за спиење. Исто така се користи за ќебе, ватенка и фрлање. Свилен мек близнак со големина 2 парче утешител обезбедува средна топлина за целогодишна удобност дизајнирана за да избегне какво било менување. Одличен додаток на кој било сет во спална соба, кревет во торба, чаршафи, капаци на духови. Прекрасна идеја за подароци за роденденски постелнина за мажи, жени, мама, тато, тинејџери, девојчиња, момчиња или кој било сакан. Дизајн за боење со дијаманти за да избегнете какво било менување во вашиот утешител. Мерки за големина на близнак/близнак XL мерки 66 "x 86" и срамни мерки 20 "x 30" инч. 100% свиленкаста мека четкана микрофибер ткаенина - изработена од висококвалитетни зрна со двојно четкани микрофибер, ултра удобно и супер силно постелнина со години до трае. Одличен Божиќ, благодарение на давањето, мајките и денот на таткото, идејата за подарок за празници . Посебна лесна грижа - машина што се пее во студ, брзо се суши на суво сува ниска температура. Дамка, смалување и отпорна на брчки. 100% , анти-бактериски, пријателски за животната средина. Материјалот за микрофибер е ладен и дише и потрајни од памукот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне