• Свеж
Гарланд Килим Кватро Фт. Во. Фт. Во. Област Килим Мока

Гарланд Килим Кватро Фт. Во. Фт. Во. Област Килим Мока

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Додадете шарм во вашиот дом Со Тепихот Во Затворен Простор Кватро од Венец. Неговиот мек полипропиленски куп со конструкција со исечена јамка дава удобно чувство, додека неговиот геометриски дизајн на четириаголник создава стилски декор елемент. Неговите својства отпорни на почва и дамки овозможуваат лесно чистење, за да можете да уживате во него во годините што доаѓаат. Не заборавајте да правосмукалка и место чисти само, и да се одморат лесно знаејќи дека тие пати марки ќе исчезнат со текот на времето. Машина Направена и Тафтувана. 100% Полипропиленски Куп. Поддршка Од Латекс Што Не Се Лизга. Секојдневен Стил Со Геометриски Дизајн. Препорачана Нега : Вакуум И Место Чисти Само. Почва И Отпорни На Дамки. Тип На Градба : Намалување На Јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Големина : 7-стапки 6-во х 9-стапки 6-Во Поголем Тепих Во Затворен Простор. Испорака : Преклопени. Боја : Мока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне