• Свеж
Чада за вреќи со вреќа со вреќи, мемориски пена дневна со капакот на микросуед, деца, возрасни, ФТ, црвена камче

Чада за вреќи со вреќа со вреќи, мемориски пена дневна со капакот на микросуед, деца, возрасни, ФТ, црвена камче

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Дали ви треба ново место за разладување? Што е со столчето за пена што одговара на формата што е доволно голема за споделување? Воведување на вреќата за студ. Забава за секого : Додадете малку забава во вашиот подрум за дружење, соба за дом или спална соба со ова супер удобно столче за вреќи со грав! Вреќата од студ од 7 х 7 стапала е идеална за деца, тинејџери, студенти од колеџ и истакнати возрасни. Користете го додека ги гледате вашите омилени филмови, ТВ -емисии или додека ја играте вашата омилена игра. Преголема дневник : студ вреќа е идеален тросед од грав торба за Snuggles и Cuddles, без разлика дали тоа е со вашиот специјален некој, куче или омилено ќебе. Мерките за торбата со грав 84 xe2 x80 x9d x 84 xe2 x80 x9d x 34 xe2 x80 x9d и е вистинска големина за опуштање во која било просторија : доволно голема : голема просторија : доволно голем : Да гледате филм со вашите најдобри пријатели и крајно место за гледање на Netflix Binge. Решена мемориска пена : Отскокнете назад со удобност! Секое столче за вреќи со грав е полнето со рендана, мека, мешавина од мемориска пена која е многу издржлива за да можете да се качите и да паднете на се што сакате и никогаш нема да ја изгуби својата форма. Покрив за удобно мебел : Покриено во мек материјал за микро влакна, вреќата за студ нуди крајна удобност и неспоредлива функционалност. Отстранливиот капак може да се измие машина и е отпорен на дамки, и обезбојување, така што вашиот нов омилен дневник секогаш изгледа и се чувствува сосема нов. Секоја вреќа со студ има двојно зашиени шевови за дополнителна јачина и проширена употреба. Коланите вреќи се гордо направени со високо квалитетна, лесна и меки, рендана пена, премија патенти и рачни избрани ткаенини кои се двојно зашиени за максимална јачина и издржливост. - Димензии : 84 xe2 x80 x9d x 84 xe2 x80 x9d x 34 xe2 x80 x9d - Тежина : 98 фунти - Покриен материјал : Микро влакно - Пополнување : Случајно Меморија од пена мешавина забава за секого : голема големина и за деца и за возрасни, оваа удобна торба со грав е совршен додаток на мебел во кој било подрум, семејна соба, студентски дом или спална соба без разлика дали е стол за игри или за студиско место. Преголема вреќа : 84 x 84 x 34 инчи - колапс на седиште што ве сака назад и форми за да одговара на вашето тело; Со простор за три, можете да споделите со еден пријател или да се ширите за навистина да се опуштите. Стрчана мемориска пена : Столчињата за вреќи со вреќа со вреќа се полнети со рендан, мека, мемориска мешавина од пена, која е многу издржлива за одржување на формата, додека се зголемуваат нивото на удобност за крајните моменти на студ. Покрив за удобно мебел : Отстранливиот двојно зашиен микросеед влакна е меко на допир, машина за перење и отпорен на дамки и обезбојување за лесно одржување. Мекото премиум полнење - Направено со високо квалитетна, лесна и меки рендана пена, премија патенти и рачни избрани ткаенини кои се двојно зашиени за максимална јачина и издржливост. Обвивките се меки, еластични и сензуални на допир. Сепак, тоа е исто така отпорно на дамки и обезбојување. Дури и машинско миење е. Нашите премија за микро влакна се совршен спој на удобност, леснотија на грижа и издржливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне