• Свеж
Возрасни ракавици за возрасни z капење

Возрасни ракавици за возрасни z капење

DEN 239.52

Од стока
Во продавницата

Easton Z10 A121309 Prl Z10 возрасни BK/BK L Доколку не сте 100% задоволни од вашата набавка, може да ја вратите вашата нарачка кај нас во рок од 30 дена од датумот на бродот за враќање или размена на враќање на парите. Предметот мора да биде во нејзината оригинална, репродуктивна состојба, вклучувајќи ги сите ознаки, пакување и додатоци со цел да се добие размена или поврат. Вие сте одговорни за трошоците за враќање на превозот. Ако треба да вратите ставка, ве молиме контактирајте не преку вашата сметка за овластување за враќање. Брзо ќе издадеме овластување за враќање # и ќе ви дадеме упатства за тоа како и каде да ја вратите вашата нарачка. Мора да не контактирате со нас за враќање на овластување # прво. Не сме во состојба да прифатиме поврат без овој број јасно обележани од надворешната страна на вашиот пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне