• Свеж
Софија Фармерки Од Софија Вергара Женски Фау Велур Мото Јакна

Софија Фармерки Од Софија Вергара Женски Фау Велур Мото Јакна

DEN 560.00

Од стока
Во продавницата

Слој луксузен стил Од Софиски Фармерки Од Софија Вергара го трансформира обичното во извонредно. Напнатата мото јакна нуди отворен фронт со завеса во богат вештачки велур. Спарете го со сѐ, од основна маичка до блуза за печатење за сосема свеж изглед. Исклучиво на. За нашата заедница што зборува шпански : елегантно дизајнирана облека Од Софиски Фармерки Од Софија Вергара го трансформира обичното во извонредно. Иновативната јакна за мотоцикли има предна обвиткана со софистициран синтетички велур. Комбинирајте го со која било облека, од едноставна Маица до печатена блуза, за сосема нов изглед. Исклучиво во. Прибл. Мерења на моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36 "/Приближни мерења на моделот : висина : 5 '10"; половината : 26"; биста : 33"; колковите : 36". Моделот носи Големина И / моделот носи големина мали (и). Прибл. должина : 20 "/Приближна должина : 20". Опуштено вклопување/Лабаво вклопување. Отворен преден дизајн; драпеј ревери/отворен преден дизајн; обвиткани ревери. Без јака; 2 предни џебови со патент / Без јака; 2 предни џебови со патент. Необложени/Необложени. 90% Полиестер/10% Спандекс/90% полиестер; 10% ликра. Машина за перење/машина за перење. Увезени/на увозот. Софија Фармерки Од Софија Вергара Отворен Фронт Вештачки Велур Мото Јакна За Жени/Софија Фармерки мотоцикл јакна со отворен вештачки велур пред Софија . Софија Фармерки Од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексипилноста и енергијата на оваа облека што прави да се чувствувате сигурни—носете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне