• Свеж
Принстон Четка Предвремени Влакната Четка, Круг, 8

Принстон Четка Предвремени Влакната Четка, Круг, 8

DEN 79.84

Од стока
Во продавницата

Оваа четка со долги рачки има природни влакна и е идеална за масло или акрилик. Принстон Четка Предвремени Влакната Четка, Круг, 8. Одлична вредност во забавно и шарено пакување. Дрвена рачка. Цврст никел ферул.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне