• Свеж
Женска тексас јакна

Женска тексас јакна

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Миси тексас јакна време и тексас јакна за тексас : 66% памук, 24% полиестер, 8% рајон, 2% спандекс. Женска џин јакна. Истегнете ја измислицата на тексас. Затворање на предниот дел на копчето. Долги ракави со манжетни за копчиња. Јака. Две џебови на градите. Две странични џебови. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте одделно, не бели, суво суво ниско, ниско железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне