• Свеж
Мега Блокови Први Градители Смешковци Тигар Со Големи Градежни Блокови, Градење Играчки За Мали Деца

Мега Блокови Први Градители Смешковци Тигар Со Големи Градежни Блокови, Градење Играчки За Мали Деца

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Изгради рикање забава со 25 блокови во кофа во облик на тигар! Имагинацијата дивее кога ќе ја отворите оваа симпатична кофа во форма на тигар за да најдете 25 големи, шарени градежни блокови! Направени само за мали раце, тие се лесни за разбирање и составување, помагајќи им на малите деца да практикуваат фини моторни вештини и креативност додека се собираат. Кога ќе завршите, времето за играње се пакува уредно кога ќе ставите сѐ подалеку во преслатката корпа за складирање. Идеален за возраст Од 1 до 5 Мега Блокови Први Градители Смешковци Тигар Со Големи Градежни Блокови, Градежни Играчки За Мали Деца( 25 Парчиња) : Возрасен Опсег : 1 година И Повеќе. 25 градежни блокови во симпатична кофа во облик на тигар. Првите градители блокови се совршени за мали раце. Практична игра за ран детски развој. Контејнер за повеќекратна употреба за брзо и лесно чистење. Комбинирајте со други мега Блокови предучилишни играчки и Изградете ги!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне