• Свеж
Осветлување Енсли Светлина Бања Суета Светлина

Осветлување Енсли Светлина Бања Суета Светлина

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Елен Осветлување 119 Енсли 3 Светлината За Суета Во Бањата Е елегантна и модерна со рационализирани, аголни линии. Рамката на оваа современа суета е изработена од мазен метал со квадратна задна плоча и правоаголна рака за монтирање. Изберете од достапните завршетоци и боја на сенка за да го надополните вашиот сегашен декор или да создадете нов, свеж изглед. Димензии : 20w x 7 D x 8 H во. Изберете од достапни завршетоци. 3 светла / хоризонтална инсталација. 9 во.- вклучен кабел. Потребни се три средни основни светилки од 100 вати (не се вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне