• Свеж
Отворање на колаж со фотографии

Отворање на колаж со фотографии

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи. Прикажете ги вашите прекрасни спомени во оваа рамка за колаж со 4 прозорци со бронзено обликување. Можете исто така да ја користите оваа рамка за слики за да прикажете различни отпечатоци, картички или ткаенини за да создадете динамичен изглед на вашите wallsидови. 4 Колаж за отворање на фотографии : Бронзена рамка. Лесно е да се обеси. Закачалка со прстенест Д-прстен. Големина на стакло : 20 "W x 20" H. Севкупна големина : 23 "W x 23" H. држи (2) 5x7 и (2) 10x8.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне