• Свеж
Комплет за зачувување на забави за замолчување, им служи на гостите

Комплет за зачувување на забави за замолчување, им служи на гостите

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Креативно конвертирање на секоја комплет за резерви на замотана замок за замолчување Содржи : 8 прогонувани плочи за хартија за замок (9 "), 8 прогонувани десертни плочи (7 "), 16 навивани салфетки за замок (6,5 "), 16 прогонувани салки за пијалоци од салдом (5 "), 1 прогонуван пластичен чаршав за чаршав (54 " x 108 ") и 8 црни премија пластични вилушки, лажици и ножеви. Подгответе се за лекување кога ја украсувате забавата со комплет за снабдување со замолчи за замолчување. Комплетот ги има сите хартиени плочи и салфетки што треба да му служите на оброк на собир од 8 лица. Снабдувањето со забави има опседнат замок и силуетирана дизајн на вештерки со виолетова, црна и портокалова тема. Овој комплет ќе ви помогне да го прославите Ноќта на вештерките како професионалец! Комплет за снабдување со партии за замолчување 73 парчиња. Комплетот служи до 8 лица. Комплетот ги вклучува сите потребни садови што ви требаат. Совршен за забави за Ноќта на вештерките. Координира со сите материјали за замолчување на замокот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне