• Свеж
Lee® слоеви со висок пораст на жените со висок раст

Lee® слоеви со висок пораст на жените со висок раст

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Ако барате малку дополнителна талент во вашата гардероба, не гледајте подалеку од женските слоеви на Lee®. Овие високи панталони доаѓаат со тенок вклопување што е изградено за да ги покаже нозете, со пространи џебови од лопата на задниот дел. Спарете ги со графичка мета за изглед што е подготвен за апсолутно нешто. Висок пораст. Опремено вклопување. Отворено отворање на нозете. Рамен фронт. Џебови од лопата. 32 "Inseam. Плетена ткаенина. 79% полиестер, 15% рајон, 6% спандекс. Стил #112344713.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне