• Свеж
Денали женски Орегон велур и мрежа за пешачење со средниот врв

Денали женски Орегон велур и мрежа за пешачење со средниот врв

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Beе бидете подготвени да ги погодите патеките во грубиот и удобен Денали женски велур во Орегон и мрежа за пешачење во средниот врв. Овие каки и црни пешаци имаат горниот велур и полиестер со бројач на потпетици за издржливост и удобност. Панелите за мрежи во горниот и поставата на ткаенината помагаат да ги одржите нозете ладни на долги скокање и топли денови, а дното на TPR е дизајнирано за стабилност и влечење на патеката. Подготвена јака и јазик и класичен дизајн на чипка, обезбедуваат удобно и привлечно вклопување. Денали женски среден пешач. Suede, PU и полиестерска мрежа горниот. Издржлива надворешна плоча на TPR. Поставена ткаенина. Стил на чипка. Подготвена јака и јазик. Мрежни панели за вентилација. Табулаторот за потпетици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне