• Свеж
Crocs Women'sенски платформа за печатење на платформата Баја

Crocs Women'sенски платформа за печатење на платформата Баја

DEN 384.00

Од стока
Во продавницата

Запитката на Баја што го знаете и loveубовта сега е достапна како платформа! Овој затнување на платформата Crocs Baya има зголемена надворешна плоча, напредна вентилација за дишење и прилагодлив дизајн направен за персонализација со привлечностите од ibиббиц. Облечете ја лентата и горниот дел за да го одразувате вашето расположение, облека или личност - можностите се бесконечни. Затворање на чевли : Лизгање со лента за потпетици. Карактеристики на удобност : тркалезна пети; перфориран дизајн; водоотпорен; Прилагодено со привлечност од ibиббиц. Напредна вентилација за дишење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне