• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус сатен пижама за спиење

Тајни богатства женски и женски плус сатен пижама за спиење

DEN 371.20

Од стока
Во продавницата

Тајните богатства (женски и женски плус) Совршен цевчен сатен со 2 парчиња PJ сет е класичен и удобен. Loungeе дневно во кревет или околу куќата! Оваа печатена пижама инспирирана од мода има контрастно сатенско цевководи на рабовите и манжетните, предниот врв на копчето и манжетните долги панталони со еластична половината. Смешното печатено мат сатен, мека и свиленкаста, ви одговара непречено, со ракави со должина. Овој ексклузивен сет е направен во ултрасофт полиестерска ткаенина која лесно се мие со машина. Проверете ги сите опции за печатење и боја! Тајните богатства сет за спиење на женски и жени плус сатен пижама.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне