• Свеж
Кингстон Месинг Fsc8933z Милениум Широко Распространета Тапа За Бања Со Месинг Скокачки Прозорец, Четкан Месинг

Кингстон Месинг Fsc8933z Милениум Широко Распространета Тапа За Бања Со Месинг Скокачки Прозорец, Четкан Месинг

DEN 1055.84

Од стока
Во продавницата

Еклектичниот стил На стилот Арт Деко Од 1930-тите е интегриран во класичниот дизајн на оваа славина. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Милениумската широко распространета славина за бања со месинг скокачки прозорец и неговата избрана цврста месинг конструкција и врвна четкана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Елегантниот дизајн на оваа славина ќе предизвика пофалби за вашата извонредно стилизирана бања. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Палубата планината 8 " широко распространета 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 5-15/16" расчистување на изливот. 6-13/16" излив дофат. Завршница отпорна на корозија. Двојни вкрстени рачки за лесно ротирање. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Дизајниран за долготрајна издржливост. Лесен за чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне