• Свеж
Дејвис Отворен Двор Плетен Стол Рака, Сива Беж

Дејвис Отворен Двор Плетен Стол Рака, Сива Беж

DEN 1215.84

Од стока
Во продавницата

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Дејвис Отворен Двор Плетен Стол За Рака-Сива/Беждадете инстант мек модерен стил во секој ентериер со богата текстура на овој плетен стол за раце. Инспириран од одморалиште На Бали, неговите грациозни облини и сложената шема имаат безвременска сива нијанса. Дизајнерите ја сакаат неговата комплементарна беж перница. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Не Е Потребно Собрание. Боја : Сива/Беж. Точка Димензија : 25.6 во. W x 29.5 во. Д х 35.4 во. Х. Димензија Седиште : 22 во. В х 19.3 во. Д х 17 во. Х. Тежина На Предметот : 26,5 килограми. Тапацир 100% Полиестер. Капацитет на тежина : 275 фунти. Додатоци во животниот Стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Чувајте мебел на отворено во затворени простории или добро покријте кога не го користите. Отстранете го дрвениот мебел од стоечка вода. Редовно бришете ја прашината со мала четка или вакуум. Истурите треба да се грижат непосредно пред да се стврднат или обојат со малку навлажнет сунѓер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне