• Свеж
Рачно изработена луксузна перница со маслиново и крем 20in 20in

Рачно изработена луксузна перница со маслиново и крем 20in 20in

DEN 823.84

Од стока
Во продавницата

Променете чувство на просторија со овој луксузен дизајнер и дизајнер на резолуција фрлаат перници. Трансформирајте го секој простор со овој задебелен и опустлив изглед со оваа плуттусолива и крем рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од вискоза, полиестер, памук и постелнина. Перниците се рака *Боја : Бери маслинка и крем *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на шемата може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од цвест од. Внатре *перници вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чисто препорачано *Содржина на ткаенина : 39%вискоза/32%полиестер/20%памук/09%постелнина *Модел : Шетана маслинка и крем рачно изработена луксузна перница 20in x 20in.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне