• Свеж
Машка фанатици брендирани со бел Лос Анџелес Доџерс Премиер Пас маица

Машка фанатици брендирани со бел Лос Анџелес Доџерс Премиер Пас маица

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Оваа сезона, барате нов и свеж начин да ја ослободите вашата жестока страст кон вашиот омилен тим на МЛБ. Па, не гледајте подалеку од оваа извонредна маица на Prime Pass од брендирана фанатици. Оваа елитна мета има задебелени графики на Лос Анџелес Доџерс од предната страна што без напор ќе ја прогласи вашата верност кон тимот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Ребра плетена јака. Прислушување на задниот врат. Графики за печатење на екран. Вратот на екипажот. Краток ракав. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне