• Свеж
Подобри Трендови Хотел Памук Бања Килим-Песок Бело

Подобри Трендови Хотел Памук Бања Килим-Песок Бело

DEN 351.68

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашата бања современо ажурирање со Кадифените реверзибилни килими за бања со Подобри Трендови. Граничниот килим со пруги е неверојатно мек на допир и се чувствува удобно под нозете. Лесно се координира со секаков вид декор за бања. Оваа прекрасна Хотелска Колекција е изработена од 100% Памучен Тафтуван Реверзибилен Тепих за Бања во Шема на Тркачка Патека. Тој е мек, кадифен, дебел, двостран и супер абсорбента. Оваа колекција на килим за капење доаѓа во 12 бои и 7 големини за да одговара на секоја бања. 100% Памучен Тафтуван Реверзибилен Килим За Капење. Квалитет на наследство во Моделот На Тркачка Патека. Тоа е мек, кадифен, двостран и екстра густ килим за памучна бања и супер абсорбента. Хотелската Колекција е достапна во голем број бои, форми и големини. Хотелската Колекција е лесна за одржување, Нејзината Машина Може Да се Пере, Да Се Исуши. Големина : 2 Парче Во собата (17" х 24" 21" х 34"). Боја : Песок/Бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне