• Свеж
Sumn Industries Моден дизајнер парфем злато розово акварел Инспиративен збор платно wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Sumn Industries Моден дизајнер парфем злато розово акварел Инспиративен збор платно wallидна уметност од Аманда Гринвуд

DEN 626.40

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Аманда Гринвуд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне