• Свеж
Тимска врежана кофа со мраз од бамбус

Тимска врежана кофа со мраз од бамбус

DEN 605.44

Од стока
Во продавницата

Оваа корпа за мраз во бамбус има лого на тимот на НХЛ. Тимот на NHL, врежана корпа за мраз во бамбус : Бамбус кофа со мраз со лого на тимот на НХЛ врежано однапред. Пластичен вметнат вклучен за потење. Вклучен капа на бамбус. Висок квалитет со прекрасно обликуван дизајн на дрво. Димензии : 7 "l x 7" w x 9 "h; тежина : 2,95 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне