• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Size Sige Rise Paperbag Панталони

Terra & Sky Women's Plus Size Size Sige Rise Paperbag Панталони

DEN 599.36

Од стока
Во продавницата

Толку трендовски, па ти! Овие Terra 27 "Inseam. Затворање : Повлечен стил со затворање на два копчиња. Ockебови : 2 предни џебови за цртање држат најважни работи. Карактеристики : Домаќинот на хартија; еластизиран за дополнителна удобност. Womenенски плус висок пораст хартиени панталони од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне