• Свеж
Супериорна азуза потресена цветна област во затворен простор, јаглен, 5 '8' '

Супериорна азуза потресена цветна област во затворен простор, јаглен, 5 '8' '

DEN 903.36

Од стока
Во продавницата

Збогатете го вашиот простор за живеење со супериорниот азуза потресен килим во затворен простор или тркач. Традиционалниот цветен и лозов мотив eksирка низ сива база и е модернизиран со потресената детали и живописна палета на бои на морнарицата сина, црвена и златна боја. Изработен од 100% полипропилен, оваа област килим е во боја, лесно се чисти и е отпорен на дамки. Азуза може да се пофали со дебелина на килим од 0,4 ”(11мм) за да создаде меко чувство под нозете што е совршено за секојдневна употреба. Добро изработената поддршка на јута го прави овој килим долготрајна и издржлива опција за домови со деца и миленичиња. Изберете од асортиман на правоаголни големини. 100% полипропилен. Цврста конструкција наклонета со електрична енергија. Долготрајната поддршка на јута (препорачана подлога за килим). Совршено за области со голем сообраќај како дневни соби, игротеки и влезови. Дебелина на килимот од 0,4 "/11мм. Површината е отпорна на дамки, во боја, анти-статички, ретардант на пожар, монтирано и хидрофобни. Овој производ е овларен ОЕКО-Текс, што значи дека сите ткаенини и текстил што се користат за занаетчиство на овој производ се бесплатни од штетни хемикалии и ги исполнуваат стандардите за животна средина и безбедност. Турција е земја на потекло. Вакуум редовно и чист на самото место.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне