• Свеж
Garanimals Toddler Girl Girl Dirgl Долг ракав Печати џемпер од руно, големини 2T-5T

Garanimals Toddler Girl Girl Dirgl Долг ракав Печати џемпер од руно, големини 2T-5T

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Нејзиниот омилен пријатна пулвер од Garanimals добива дополнително слатко ажурирање со забавни отпечатоци за симпатична стил. Изработено во мешавина од памук, оваа дополнителна мека долга ракав од врвни парови совршени со сите нејзини фармерки за девојчиња, џогери и хеланки за лесен стил и облекување. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; ребрести трим. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојки за мали деца на Garanimals, печатеа пуносек пуловер на руно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне