• Свеж
Производство на Jordanордан 18 18 оаза морско оревче беж лисја квадратни тафтирани плетени плетени седишта со заоблени агли на задниот дел

Производство на Jordanордан 18 18 оаза морско оревче беж лисја квадратни тафтирани плетени плетени седишта со заоблени агли

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени да го освежите стилот на вашата сончева соба, внатрешен двор или тремот? Нашиот 18-инчен од 18-инчен француски раб, кој е плетенка за плетенка, веднаш ќе додаде удобност и стил на вашиот мебел на отворено. Француските рабови и четири зашиени грутки му даваат на оваа плетена перница на седиштето класичен, готов изглед и помагаат во одржувањето на својата форма. Оваа перница за подлога на отворено е исполнето со разнесено полиестерско влакно за меки, но сепак поддржувачко чувство. Завршено на предната и задната страна, оваа разноврсна перница може да се преврти и да се користи од обете страни. Направено да трае низ часови на забава на сонце, надворешната ткаенина има УВ заштита за да спречи бледнее и да ја задржи перницата на подлогата за столче како живописно. Оваа издржлива перница исто така може да издржи временски услови и истури, благодарение на дамката, мувла и водата отпорна на ткаенина. Најдобро од сè, оваа перница на отворено седиште е лесно да се грижи и бара само брзо чистење на точки со сапун, вода и мека крпа за да остане свежа и нова. Јордан Производство 18 "x 18" оаза морско оревче беж лисја квадратни тафтирани плетени парчиња перничиња со заоблени агли 18 "ширина x 18" длабочина x 4 "дебела перница за плетенка на отворено. , the durable fabric protects against damage from rain, spills or sunlight, with up to 500 hours of UV protection to prevent fading. COMFORTABLE AND DURABLE. Filled with blown polyester fiber for soft support and superior resilience. UPGRADE YOUR OUTDOOR SPACE. Add Оваа плетена перница за седиште за да му дадете на вашиот двор или тремот веднаш преуредување . сите во деталите. Редовите на зашиени грутки ја одржуваат формата на перницата и додадете декоративен допир на мебел на отворено . лесен за чистење. Чувајте ја плетената перница што изгледа ново од место чистење со мека крпа, благ сапун и топла вода . разноврсен дизајн. Завршено на предната и задната страна, така што перницата на клупата може да се преврти за употреба од двете страни . Француски раб. Аглите се плетени за да создадат стилски изглед на Перница за стол . подобро вклопување. Наменето за прилагодено вклопување на повеќето столици на отворено. Вистинските бои може да варираат од застапеноста на екранот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне