• Свеж
Ограничено издание на сендвич со сендвичи на Набиско Орео, со ограничено издание, 15. Оз

Ограничено издание на сендвич со сендвичи на Набиско Орео, со ограничено издание, 15. Оз

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Вкусете го вкусот на оригиналниот колаче Златен Орео со шлаг од виножито Шербет. Овие слатки третмани се достапни во пакетот 15,25 мл, кој обезбедува доволно за споделување со пријателите и семејството. Тие можат да задоволат сладок заб како закуска доцна во ноќта или попладневно лекување. Овие колачиња со вкус на сладолед може да се јадат сами или да уживаат со чаша млеко. Тие доаѓаат во пакет што може да се ревидира за да можете да уживате неколку истовремено и да ги зачувате останатите за подоцна. 15,25 мл Златен Орео Виножито СБ колаче : Природно и вештачки ароматизирана, резистентна пакувања идеален вкус на полноќ или попладневно закуна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне