• Свеж
Регало преносно ракун креветче

Регало преносно ракун креветче

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Преносот на мојот преносен дете Cot® е мултифункционално креветче за вашето малечко на кое му треба безбедно, удобно место за одмор. И Regalo Blue Racoon My Cot® Pals се најсетите поставувања за да се создаде удобен простор за спиење. Суштинска ставка за патување, спиење, време на дремка и дома, My Cot® беше дизајниран за преносливост. Поставување на секунди каде или кога и да ви треба, долгиот 48 ”мојот COT® може да држи деца до 75 фунти и е идеален за деца стари 2-5 години. Наменето за совршено вклопување, комплетот My Cot® Pals вклучува отстранлив перница и вграден лист. · Со векови : од 2 до 5 години · Тежина : Деца до 75 bs · поставува и се склопуваат во секунди за складирање/патување · Трајни, водоотпорни најлон лесно се мијат · Синиот ракун вграден лист со отстранлива перница · Цврста, целата метална рамка .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне