• Свеж
Нулум Тереза ​​текстурирана југозападна област килим, 7 '10 10', сива

Нулум Тереза ​​текстурирана југозападна област килим, 7 '10 10', сива

DEN 1667.84

Од стока
Во продавницата

Со своите неутрални бои и богато текстурирани ткаени, овие килими се идеален додаток на вашата дневна соба, трпезарија или спална соба. Овие килими со лесна грижа, дамки и килими се особено одлични за области со голем сообраќај во вашиот дом. Високата ниска ткаенина создава пријатно место за да ги одморите нозете по долг ден. Нулум Тереза ​​текстурирана југозападна област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : нелизгачки јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне