• Свеж
Performanceокеј најважни перформанси на жените со високи шорцеви за велосипеди, 2 пакувања

Performanceокеј најважни перформанси на жените со високи шорцеви за велосипеди, 2 пакувања

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Ласкави, удобни и нови суштински .. шорцеви за велосипеди на џокеј го поставија стандардот во спортски стил. Изработена во мека, праска од ткаенина со технологија за влага, овие шорцеви ви помагаат да ве оладат и суви, без оглед што има на вашата агенда. Овие се дефинитивно совршен избор за теретана, трчање работи или само релаксирачки. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : тенок вклоп. Подигнување и инсејм : висок пораст; 7" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Повратното назад за дополнителна удобност; Влаганост, ткаенина од праска за тотална удобност. Велосипедски шорцеви 2-пакувања за жени од џокеј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне